banner isbank

2015 Samsun Gençler İl Birinciliği

ilk uc_kupa_crop_ufak2FaceBook Samsun    Final Çüzelgeleri  
 
Samsun Gençler İl Birinciliği 20-23 Temmuz 2015 Tarihleri arasında Mustafa Dağıstanlı Spor salonunda düzenlenerek yapılan ödül töreni ile tamamlandı. yapılan 7 tur sonunda 6 puan toplayan Ali Kaan ÖZÇELİK 2015 yılı Samsun Gençler Şampiyonu oldu. Davutcan Yükselin 5,5 puanla İKİNCİ olduğu turnuvada Canberk İNAN 5 puanla üçüncülük kupasını aldı.

Dereceye girenleri kutlar, turnuvada emeği geçenlere ve turnuvayı tamamlayan sporculara teşekkür ederiz.

2015 Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası Miller Oto sponsorluğunda  17 - 23 Ağustos 2015 tarihleri arasında  Çanakkale Sanayi ve Ticaret Odası Kongre ve Fuar Merkezi'nde düzenlenecektir.
Miller Oto tarafından sporculara  toplamda 15.000 TL  ödül  verilecektir.

Gençler Türkiye Şampiyonası Web


ilk uc_kupa_bahattin

gencler odul_toreni_14

gencler odul_toreni_4

gencler odul_toreni_2

gencler odul_toreni_1

toplu hakemlerle

toplu sporcular İlk-Duyuru: Samsun Gençler İl Birinciliği 20-23 Temmuz 2015 Tarihleri arasında Batıparkta bulunan Mustafa Dağıstanlı Spor salonunda düzenlenecektir. 1995-2002 yılları arasında doğan 13-20 yaş arası gençlerimiz turnuvaya katılabileceklerdir. Yaşca daha küçük sporculardan ancak  1150 ve üstünde UKD ye sahip olanlar katılabileceklerdir. Turnuva yönergesini dikkatlice inceledikten sonra turnuva kayıt sayfasından ön-kayıt yaptırabilirsiniz. Turnuva salonuna cep telefonu ve benzeri elektronik haberleşme cihazlarını getirmemeleri konusunda sporcularımızı uyarıyoruz.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase